Latvijas Kempingu asociācija

latvijas.kempingi@gmail.com

aktiva atputa17.04.2015 06:17
Atputa sports 2015 23
Vēl pirms Lieldienām Latvijas Kempingu asociācijas biedri paguva piedalīties vienā no pēdējām pirmssezonas izstādēm "Atpūta un sports" Ķīpsalā
Veiksmīgi noslēgusies izstāde “Atpūta un sports 2015”, kas jau ierasti notika reizē ar “Baltic Boat Show 2015”, “Motocikls 2015” un “Medības un makšķerēšana 2015”.


Šogad izstādēs piedalījās 196 dalībfirmas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Polijas, Nīderlandes, Krievijas un Lielbritānijas. Visu trīs dienu laikā plašo ekspozīciju apskatīja 20 860 interesenti. Salīdzinot ar 2014. gadu, dalībfirmu skaits ir pieaudzis par 5 %, dalībvalstu skaitam pievienojušās 4 jaunas pārstāvniecības, savukārt izstādes apmeklējums audzis par 10 %. Latvijas Kempingu asociācijas biedri šoreiz līdzās kopīgajai Baltijas Kempingu kartei un ceļvedim apmeklētājiem uzsvēra plašās iespējas atpūsties Latvijas kempingos: no sildīšanās pirtīs un laiskas makšķerēšanas ezeros līdz kanoe nomai, velosipēdu nomai un kvadriciklu bezceļu braucieniem. Viesiem tika arī atgādināts, ka Latvijas kempingi arī ir lieliskākās vietas sporta spēļu, nometņu un citu pasākumu rīkošanai.

Ar sveicieniem,
Latvijas Kempingu asociācijas draudzīgais kolektīvs

enjoyler

latvija travel

live riga

lauku celotajs

vidzemes

latgale