Latvijas Kempingu asociācija

latvijas.kempingi@gmail.com

"Biedrības "Latvijas Kempingu asociācija" aicina piedalīties IT firmas projekta organizētajā iepirkumā:

TĪMEKĻA VIETNES UN MOBILĀS LIETOTNES IZSTRĀDE UN IEVIEŠANA projektā “Izbaudi Latviju nesteidzoties” (ID nr.18-00-A01630-000008)

Aicinājuma pielikumā ir finanšu piedāvājuma veidlapa ar pielikumu (laika grafiks), kā arī iepirkumam sagatavotā Tehniskā specifikācija, kurā detalizēti ir aprakstīta iepirkuma priekšmeta iecere. Finanšu piedāvājumu, kā arī laika grafiku lūdzu iesūtīt elektroniski (ar drošu elektronisko parakstu) līdz 2021.gada 15. janvārim pl.12.00 uz e-pastu: 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. 

Saņemto piedāvājumu vērtēšana notiks minētajā datumā. Pēc piedāvājumu izvērtēšanas sniegsim atbildi par vērtēšanas rezultātu. 

Papildu informācija par iepirkumu, ja rodas jautājumi, pa tālruni 29196534 (Nelda), vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Iepriekš pateicamies par atsaucību! Vēlam gaišus un mierpilnus Ziemassvētkus un laimi, veselību un radošiem darbiem bagātu Jauno gadu!"

latvija travel

live riga

lauku celotajs

vidzemes

latgale